Zimowe wyprzedaże rozpoczęte!
21 stycznia 2016
Eksperymentuj z Centrum Nauki Kopernik
5 listopada 2015

Święta już za pasem. Jak święta, to i radość, i prezenty. Jedno i drugie czekać będzie na naszych Klientów w FERIO Legnica!

Maraton świątecznych atrakcji zaczniemy wyjątkowo. 5. grudnia (sobota), w godzinach 12:00-18:00 każda z Pań, będzie miała okazję do skorzystania z porad stylistki i wizażystki.
Po konsultacjach Panie będą mogły wybrać się na wspólne zakupy modowe ze stylistką oraz skorzystać z bezpłatnego makijażu u profesjonalnej wizażystki – bądź piękna na święta!

Wszystkie dzieci zapraszamy 6. grudnia (niedziela), w godzinach 12.00-17.00.
Tego wyjątkowego dnia gościć będziemy prawdziwego Świętego Mikołaja! Na wszystkie maluchy czeka wspólna zabawa, bajkowe spektakle teatralne oraz słodkości.

Grudniowym atrakcjom w FERIO Legnica nie będzie końca. Już 19. grudnia (sobota), w godzinach 12.00-18:00 zapraszamy na wspólne kolędowanie. Będzie świątecznie i rodzinnie!
Tego dnia odbędą się konkursy, spektakl pantomimy i wiele świątecznych zabaw. Przeprowadzimy warsztaty dla dzieci i wspólne malowanie na gigantycznej sztaludze.

Jeszcze więcej świątecznych prezentów czeka na wszystkich 12. i 20. grudnia.
Wystarczy w dniach 6-20.12 zrobić zakupy w sklepach FERIO Legnica na kwotę min. 90 PLN na jednym paragonie. Następnie w godzinach 12:00-18:00 zgłosić się z paragonem do Świątecznego Punktu Wydawania Upominków i odebrać świąteczny prezent – zestaw bombek.

Po moc świątecznych atrakcji, upominków i prezentów zapraszamy do centrum handlowego FERIO Legnica, życząc wszystkim naszym Klientom wszelkiej pomyślności na nadchodzące święta.