Eksperymentuj z Centrum Nauki Kopernik
5 listopada 2015
Poszerzamy ofertę!
14 października 2015

Uznana na świecie marka klubów fitness – „Fitness World” już wkrótce w Legnicy?
Tak, to już fakt. Prestiżowa sieć klubów, z których pierwszy powstał na terytorium Danii w 2005 roku rozwinęła skrzydła i rozpoczyna swoją ekspansję w naszym kraju. Na 1 piętrze centrum handlowego Ferio Legnica powstanie klub liczący ponad 1300 m2, działający 24 godziny na dobę i zdecydowanie najnowocześniejszy w regionie.

Fitness World to obecnie 150 klubów w Danii, 3 500 instruktorów i współpracowników. Wyposażenie klubu to najnowocześniejszy sprzęt, świetnie dobrane strefy ćwiczeń i 100% zadowolonych klientów.
Menadżerowie Fitness World to świetnie dobrana kadra, wsłuchująca się w potrzeby klientów, zawsze stosująca indywidualne podejście do każdego klubowicza.

Główną ideą, która obowiązuje na terenie klubów Fitness World jest satysfakcja ćwiczących. Aktywnie działający Facebook to także źródło wiedzy o potrzebach i opiniach klientów. Każdy może zawrzeć na nim swoją ocenę funkcjonowania klubu i zgłosić pomysły na poprawę poziomu zadowolenia klientów.

Profesjonalizm i doświadczenie Fitness World stwarza gwarancję odniesienia pełnego sukcesu w nowo otwieranej lokalizacji – w centrum handlowym Ferio Legnica.
Dla przypomnienia – klub działać będzie 24 h na dobę już od połowy listopada.

Serdecznie zapraszamy.