Wiosenne kolekcje już w sklepach!
1 kwietnia 2014
Obsypiemy Cię kwiatami!
14 lutego 2014

Gratulujemy!

—————————————-

Konkurs Kulinarny w FERIO Legnica!

Któż z nas nie lubi gotować…. Prawda jest taka, że są tacy, którzy nie lubią. Dlatego tę zabawę kierujemy nie do nich, a do tych, których życiową pasją jest gotowanie, wdychanie aromatów i kosztowanie smaku przygotowywanych dań.
Wszystkich legnickich mistrzów kuchni, a zarazem klientów centrum handlowego FERIO Legnica, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami będą zakupy o wartości 500, 400, 300 i 200 PLN. Każdy, kto w dniach od 1 do 25 marca, dokona w dowolnym sklepie naszej galerii handlowej zakupów na kwotę min 50 PLN na jednym paragonie i dodatkowo spełni warunki zabawy wymienione w jej regulaminie na stronie www.feriolegnica.com, prześle zdjęcie samodzielnie wykonanej potrawy oraz wypełni i prześle formularz konkursowy na adres konkurs@feriolegnica.com, będzie mógł rywalizować o nagrody.
Jury konkursowe oceniać będzie walory wizualne przesłanych prac, mając jednocześnie nadzieję, że laureat zabawy zechce w przyszłości przekonać nas także o walorach smakowych swojej propozycji.
Wyniki konkursu pojawią się w 27 marca na stronie Centrum Handlowego FERIO Legnica.