Fitness World w Ferio Legnica!
27 października 2015
Jesień już w sklepach
29 września 2015

W centrum handlowym Ferio Legnica zachodzą dynamiczne zmiany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz potrzebom rynku grono najemców już w połowie października powiększy się o nowe marki.

CBRE, firma zarządzająca Ferio Legnica podkreśla, że poszerzenie oferty o nowe marki odzieżowe, jakimi są Signity i Szachownica, jest konsekwencją realizacji strategii zarządzania obiektem.
SIGNITY to przedstawiciel polskiego rynku. Firma powstała z myślą o wszystkich o tych, którzy pasjonują się modą i szukają własnego stylu.
Firma promuje niezależność, prowadzenie aktywnego stylu życia, ceni klasę, szyk i bycie sobą.
Także mamy znajdą w Signity ofertę przygotowaną z myślą o podkreśleniu ich urody i wyjątkowości.

Nazwa sklepu pochodzi od słowa „signity”, co oznacza „wyraź się”.
– Odzież to dla nas coś więcej niż okrycie, to sposób na wyrażanie siebie. Właśnie to chcemy przekazać w naszym asortymencie. Kochamy to, co robimy i wiemy, że razem z klientami możemy kształtować trendy mody – twierdzą właściciele Signity.

Drugim z nowych najemców Ferio Legnica jest marka SZACHOWNICA, która tworzy
nowoczesną, ogólnopolską sieć salonów odzieżowych.
Kolekcje oferowane w sklepie skierowane są do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Najmodniejsze ubrania, bielizna i akcesoria dobierane są w taki sposób, by cała rodzina mogła znaleźć to, czego potrzebuje, by wyrazić swój styl w zgodzie z trendami.
Ogromną rolę wśród priorytetów marki odgrywają cena i jakość.

Kolejną zmianą w Ferio Legnica jest powiększenie salonu marki Monnari, który przeniósł się pod koniec września do nowego, większego lokalu. Salon ma nowy design i stylistykę, a dzięki większej powierzchni oferowane w nim produkty zostały doskonale wyeksponowane.

Warto przypomnieć, że centrum handlowe Ferio Legnica zostało uruchomione w marcu 2007 roku.
Obecnie Wśród najemców, poza hipermarketem Tesco znajdują się:
Apteka „Medyczne ABC”, China Box, Deichmann, Dexxen, Drogeria Natura, Goodday MarketKajman Shoes, KiK, plac zabaw Kinderplaneta, Kolporter, Meta – sklep sportowy, Monnari, My Shop, Omega Optyk, Pepco, oraz sklep Tradycja.