Nagrody dla klientów Ferio Legnica
12 sierpnia 2020
BIKE MOTOR CENTER w Ferio Legnica
6 lipca 2020

Informacje o pojawieniu się karaluchów w centrum handlowym Ferio Legnica są nieprawdziwe. Insekty, które widoczne były na terenie naszej galerii to Szykonie Czarne (Pterostichus niger). Ich obecność w Ferio Legnica to skutek sąsiedztwa galerii z pobliską zielenią miejską (zamieszkują one Topole). W upalne dni insekty te szukają ochłody w korytarzach klimatyzowanego centrum handlowego.

Przepraszamy za sytuację, w której byli Państwo świadkiem obecności insektów na terenie centrum handlowego. Dokładamy wszelkich starań, aby zniechęcić insekty do ponownych odwiedzin Ferio Legnica.

W Ferio Legnica deratyzacja przeprowadzana jest raz w miesiącu – ostatni serwis odbył się pod koniec lipca 2020 r. Środki, które umieszczane są w pułapkach, skutecznie unieszkodliwiają również insekty typu Szykoń Czarny. Zapewniamy Państwa, że dbałość o czystość i bezpieczeństwo w galerii to nasz priorytet. Aby zapobiec podobnym sytuacjom, Zarządca obiektu zlecił specjalistyczny oprysk wykonywany przez firmę deratyzacyjną. Spotkane na terenie centrum insekty są w stanie uśpienia i na bieżąco są usuwane przez serwis sprzątający. Pragniemy także podkreślić, że wszystkie kontrole Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy przechodzimy bez zastrzeżeń.