Rozgrzewamy zimowymi wyprzedażami!
24 stycznia 2017
Mikołajki z Kinderplanetą
28 listopada 2016

Sezon okazji i niskich cen w FERIO Legnica nie ma końca! Już 13 grudnia zapraszamy  na kolejną odsłonę cyklicznej akcji promocyjnej pod nazwą „Szalony Wtorek”, w trakcie której na klientów czekają specjalne promocje i rabaty!

W najbliższy Szalony Wtorek dla pierwszych 30 Klientów, którzy dokonają zakupów w FERIO Legnica na kwotę min. 100 PLN na jednym bądź dwóch paragonie/paragonach przygotowaliśmy vouchery na świąteczny upominek do odbioru w sklepie Kwiaty & Dom w prezencie. Warunki skorzystania z promocji wydrukowane zostały na voucherach.

Dla 40 pierwszych Klientów, którzy zgłoszą się do Świątecznego Stanowiska (z paragonem na kwotę min. 75 PLN z dowolnego sklepu FERIO Legnica, z wyłączeniem Tesco) –  zestaw bombek w prezencie.

Tego dnia zapraszamy również dzieci do skorzystania z atrakcji przygotowanej przez Kinderplanetę. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych degustacji i porad trenerskich w wykonaniu Fitness World, bezpłatnego badania wzroku w salonie Dr Oko, bezpłatnych porad doboru odpowiedniego obuwia treningowego w sklepie My Shop, oraz będzie można otrzymać upominek w salonie Play.