Godziny otwarcia Majówka

Zbliża się majówka, czas wypoczynku i relaksu.
Przypominamy, że 1 i 3 maja nasza galeriia jest zamknięta, a 30.04.2023 jest niedziela handlowa.
Do zobaczenia!

Aktualności

Konkurs walentynkowy na naszym fanpage’u

Na Facebooku Ferio Legnica możecie wziąć udział w walentynkowym konkursie, w którym do wygrania są 3 karty upominkowe Action. Opublikuj zdjęcie i ciesz się z wygranej. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Zobacz

Konkurs – Dzień Babci i Dziadka

Na naszym Facebooku można wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pod postem konkursowym napiszcie, dlaczego Wasi dziadkowie są superbohaterami. Na odpowiedzi czekamy do 24 stycznia 2023 roku. Zapoznaj…

Zobacz

Godziny otwarcia KWIECIEŃ

Drodzy klienci, Chcielibyśmy poinformować, że w miesiącu kwietniu nasze centrum handlowe będzie otwarte w niedziele, w dniach 2 i 30 kwietnia. Należy jednak pamiętać, że w dniach 9, 16 i…

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest RTC Zamość sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez RTC Zamość sp. z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności CH FERIO Legnica za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.